Kurumsal

Rasel Sigorta

Hakkımızda

Vizyonumuz Misyonumuz
Hayatınızın en değerli yatırımlarına gelebilecek zararların karşılamasına yardımcı olmak ve hayatın en beklenmedik kayıplarından sizleri kurtarmak.
Ekonomik ve iyi teminatlı bir sigorta poliçeniz hakkında pratik, basit ve anlaşılabilir doğru bilgileri sizlere ulaştırmak.

2007 yılında sektöre adım atan Rasel Sigorta, ihtiyacınız olan tüm kişisel ve iş sigortaları branşlarında size ürün ve hizmetlerini sunan bağımsız bir sigorta acentesidir. Takip eden yıllarda, sigortalıların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için büyüdük ve adapte olduk. Aracınızı, evinizi, sağlığınızı, işinizi ve geleceğinize yönelik ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet verme ayrıcalığına sahip olduğumuz müşterilere lider ürünler ve birinci sınıf hizmetler sunmak için kurucu ideallerimizi sürdürme kararlılığımız her geçen gün artarak devam etmektedir. Müşterilerimize olan bağlığımız, onların sigorta ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız çalışmalarda öncelik hedefimiz olarak ön plana çıkmaktadır. Lider sigorta acentesi ile çalışmak isterseniz, bizleri ziyaret etmeniz ve ulaşmanız yeterli olacaktır. Size mümkün olan en iyi fiyatları ve kaliteli hizmetleri vermeyi tahahhüt ediyoruz.

Rasel Sigorta

Çözüm Ortaklarımız